Bharp - Bartosz Balik > Praca > Przedstawiciel handlowy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko Przedstawiciel handlowy.

Opis stanowiska:

Do zadań będzie należało aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy.

Wynagrodzenie, forma zatrudnienia.

W pierwszym okresie wynagrodzenie prowizyjne (10% od wartości kontraktu). Preferowana własna działalność gospodarcza. Możliwa również umowa zlecenie. Jeśli współpraca będzie się układała możliwa jest zmiana na etat.

Możliwa jest praca z domu. Dostarczamy służbowy komputer i telefon.

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki branży IT,
  • Język angielski stopniu komunikatywnym.

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: praca@bharp.biz.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

Poczta na bharp